Bania w Białce

Filed Under (Bez kategorii) by Hania on 27-12-2016

Białka Tatrzańska to popularna wieś góralska, gdzie znajduje się jeden z największych kompleksów narciarskich orz jeden z najlepszych ośrodków wypoczynkowych. Przybywając tu w celu czysto rekreacyjno-wypoczynkowym, warto zwrócić uwagę na tutejszą ofertę noclegową.

Hotel Bania****- to niesamowite połączenie luksusu z górskim charakterem. Na każdym kroku przechodząc przez ten pałac, dostrzec można detale oraz związane z regionalną kulturą ozdoby oraz styl ich wykonania. Fenomen tego miejsca polega nie na architekturze i pięknie a na jego lokalizacji. Położony u podnóża najatrakcyjniejszego stoku narciarskiego w Polsce – Kotelnicy oraz zaraz obok Term Białka stanowi idealny punkt wypoczynkowy dla każdego turysty. Idealne położenie, świetne miejsce, bliskość do atrakcji jak i niepowtarzalny widok rozciągający się z każdego okna hotelu wprawia w osłupienie każdą znajdującą się tam osobę. Popularność Białki Tatrzańskiej nie maleje. Tutaj przez cały rok przybywają turyści jednak prawdziwy ścisk i tłok zobaczyć można podczas Świat Bożego Narodzenia, Sylwestra i Ferii zimowych. Te trzy okresy stanowią istne szaleństwo. W ofercie hotelu znaleźć można między innymi Klub nocy Bania, gdzie w weekendy organizowane są dyskoteki dla gości hotelowych, Centrum SPA gdzie poddać się można różnorodnym zabiegom pielęgnacyjnym, sala zabawa, czyli raj dla najmłodszych, lobby bar, pasaż ze sklepami, restauracja Tatrzańska, w której szefami kuchni są najwybitniejsi polscy kucharze, restauracja Góralska oraz Rohatka, gdzie również królują niebiańskie smaki. Cały obiekt posiada trzy poziomy, -1, 0 i +1. Poziom najwyższy w całości obejmuje apartamenty oraz pokoje hotelowe.

Wybierając się do Białki Tatrzańskiej warto sięgnąć po atrakcyjne oferty Hotelu Bania. Ze względu na lokalizacje połączony on jest z zarówno Termami Białka jak i Kotelnicą, dzięki czemu przy wykupieniu danego pakietu wejście na termy oraz skipass będą w cenie hotelu.